Kardeşler Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kardeşler Forum

FORUM

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herşey güzel olacak

2 posters
YazarMesaj
xanqa
Özel Üye
Özel Üye
xanqa

Erkek
Nerelisiniz : :::bodrum:::
İş/Hobiler : stajer
Lakap : ..........
ruh hali : Herşey güzel olacak 1116
hangi takımlısınız : Herşey güzel olacak 1444
rep :
Herşey güzel olacak Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Herşey güzel olacak Right_bar_bleue

teşekkür puanı :
Herşey güzel olacak Left_bar_bleue16 / 10016 / 100Herşey güzel olacak Right_bar_bleue

rep : <div class="js-kit-rating" view="score" path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
Rep Durumu : 0

Herşey güzel olacak Empty
MesajKonu: Herşey güzel olacak   Herşey güzel olacak EmptyPaz Tem. 13 2008, 12:07

Herşey güzel olacak

Sağlam, Bochum karşısındaki futbolun kendisini umutlandırdığını belirtip, "Hava mükemmel. Çok başarılı olacağız" dedi
13.7.2008

Yenilerden memnun
Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Avusturya kampında düzenlediği basın toplantısında Bochum karşısında oynanan futbolun kendisini umutlandırdığını söyledi. Genç çalıştırıcı, “Futbolcuların çabaları ve olayı sahiplenmeleri beni mutlu ediyor. Yeni transferlerin adaptasyon sorununu çabuk hallettiğini görüyoruz. Kariyer ve yeteneklerini sahaya yansıtmaya başladılar. Başta Bochum maçı olmak üzere, 3 hazırlık karşılaşması da beni umutlandırdı. Bütün Beşiktaşlılar’a, iyi bir hava yakaladığımızı ve yeni sezonun bizim için çok iyi olacağını söylemek istiyorum” dedi.

Mevlana örneği
Seriç'in ilk ciddi maçını Bochum’la oynadığına değinen Sağlam şöyle devam etti: “Tek maçla değerlendirmek doğru olmaz. Zaman tanımak gerek. Takım arkadaşları arasındaki saygınlığından dolayı Delgado’yu kaptan yaptık, sözleşmesini de uzatmak istiyoruz. İstanbul’a dönünce Gökhan Zan da aramıza katılacak. Eleştirilere gelince... Mevlana’nın bir sözü var, bunu kendime destur edindim. ‘Her lafa verilecek cevabım vardır. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de adama bakarım adam mı diye’. Bu yüzden beni eleştirenlere cevap vermiyorum.”
JACKIE CHAN
Adminastratör
Adminastratör
JACKIE CHAN

Erkek
Nerelisiniz : çankırı
İş/Hobiler : PC
Lakap : KUNG FU cu
ruh hali : Herşey güzel olacak 1122
hangi takımlısınız : Herşey güzel olacak 1450
rep :
Herşey güzel olacak Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Herşey güzel olacak Right_bar_bleue

teşekkür puanı :
Herşey güzel olacak Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Herşey güzel olacak Right_bar_bleue

rep :
path=\"\" title=\"\" permalink=\"\">

Rep Durumu : 15

Herşey güzel olacak Empty
MesajKonu: Geri: Herşey güzel olacak   Herşey güzel olacak EmptyC.tesi Tem. 26 2008, 06:23

sağol xanqa
http://www.kardesler.forumum.com

Herşey güzel olacak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-