Kardeşler Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kardeşler Forum

FORUM

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Biz de mi dövelim!"

2 posters
YazarMesaj
xanqa
Özel Üye
Özel Üye
xanqa

Erkek
Nerelisiniz : :::bodrum:::
İş/Hobiler : stajer
Lakap : ..........
ruh hali : "Biz de mi dövelim!" 1116
hangi takımlısınız : "Biz de mi dövelim!" 1444
rep :
"Biz de mi dövelim!" Left_bar_bleue95 / 10095 / 100"Biz de mi dövelim!" Right_bar_bleue

teşekkür puanı :
"Biz de mi dövelim!" Left_bar_bleue16 / 10016 / 100"Biz de mi dövelim!" Right_bar_bleue

rep : <div class="js-kit-rating" view="score" path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
Rep Durumu : 0

"Biz de mi dövelim!" Empty
MesajKonu: "Biz de mi dövelim!"   "Biz de mi dövelim!" EmptyPaz Tem. 13 2008, 12:02

"Biz de mi dövelim!"

Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin, Üzülmez´i eleştirdi, “Hocanın kuralı bu diyerek yumruk atıyorsun. Beni de gazeteciler eleştiriyor, her şeyi yazıyorlar. Ben de onları mı döveyim” ifadelerini kullandı.
12.7.2008

İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman arasındaki kavga bitti ama yankıları bir türlü bitmedi. Beşiktaş Yönetimi tarafından satılmasına karar verilen ve 150 bin YTL ile cezalandırılan iki futbolcunun yaptığı açıklamalar, siyah-beyazlıların canını sıktı.

'İkisine de kırgınım'
Lig TV’ye konuşan Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin, İbrahim Üzülmez’i sözlerinden dolayı eleştirerek, “İbrahim 35 yaşında adam ve takımın kaptanı. ‘Hocanın kuralı bu’ diyorsun, adama yumruk atıyorsun. Öyleyse bizim de her gün birini dövmemiz lazım. Kurala uymayan adamı dövmek mi gerekiyor?” diye konuştu.

Kampa katılan 3-4 yeni oyuncuyla iyi bir takım oluşturduklarını ifade eden Engin, “Bu yeni yabancı futbolcular, ‘Biz nereye geldik’ demezler mi? Bu kabul edilebilir mi?” diye konuştu. Kavganın sahada edileceğini belirten Sinan Engin, şunları söyledi:
“Sahada kavga edilir, neden pas vermedin diye. Bu bir derece kabul edilebilir. Fakat bu kadar sudan bir sebeple kavga mı edilir? İkisine de kırgınım. Büyük konuşuyorum, ben bu iki insanı barıştıramıyorsam, bunları kimse barıştıramaz. Ben her şeyi söyledim. Birbirleriyle öldüresiye kavga ettiler. Kulübün kuralları var. Elimizde sopayla dolaşıp, her kavga edeni sopayla mı önleyelim. Beni de gazeteciler eleştiriyor, her şeyi yazıyorlar. Ben de onları mı döveyim? Saldırıp yumruk mu atayım idmana geldiklerinde.”
JACKIE CHAN
Adminastratör
Adminastratör
JACKIE CHAN

Erkek
Nerelisiniz : çankırı
İş/Hobiler : PC
Lakap : KUNG FU cu
ruh hali : "Biz de mi dövelim!" 1122
hangi takımlısınız : "Biz de mi dövelim!" 1450
rep :
"Biz de mi dövelim!" Left_bar_bleue999 / 100999 / 100"Biz de mi dövelim!" Right_bar_bleue

teşekkür puanı :
"Biz de mi dövelim!" Left_bar_bleue999 / 100999 / 100"Biz de mi dövelim!" Right_bar_bleue

rep :
path=\"\" title=\"\" permalink=\"\">

Rep Durumu : 15

"Biz de mi dövelim!" Empty
MesajKonu: Geri: "Biz de mi dövelim!"   "Biz de mi dövelim!" EmptyCuma Ağus. 01 2008, 19:32

NİE KAVGA YAPTILARKİ
http://www.kardesler.forumum.com

"Biz de mi dövelim!"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-